Мікропроцесорні системи управління рухом поїздів

Підрозділ RWA development виконує науково-дослідні та інженерно-вишукувальні роботи з метою створення систем автоматики і телемеханіки для магістрального, промислового залізничного транспорту та метрополітену.

далi »

Підрозділ RWA design надає послуги комплексного проектування і проектно-конструкторські розробки

далi »

Підрозділ RWA supply пропонує комплексну поставку спеціального обладнання і технічних засобів для підприємств рейкового транспорту.

далi »

Підрозділ RWA construction виконує комплекс монтажних і пусконалагоджувальних робіт при впровадженні систем автоматики і телемеханіки рейкового транспорту.

далi »

Статi

Мікропроцесорна централізація стрілок і сигналів


Автор: Д.М. Кузьменко, генеральний директор RWA
Мікропроцесорна централізація стрілок і сигналів

Доповідь на Четвертій міжнародній науково-практичній конференції «Автоматика і телемеханіка на залізничному транспорті», 23-24 жовтня 2008 р., Сочі, Росія.

Аналіз діючих систем ЕЦ і досвід їх експлуатації показують, що релейні системи централізації використовуються вже більше 30-ти років, що призводить до значного зростання кількості відмов цих пристроїв.

В даний час багато промислових підприємств і магістральний залізничний транспорт замінюють системи електричної централізації на мікропроцесорні (МПЦ).Мікропроцесорна централізація стрілок і сигналів надає додаткову інформацію черговому по станції, а також іншим користувачам ...

далi »
31.07.2017

ERROR

далi »

26.01.2017

Союз національних бізнес-рейтингів «UNION OF NATIONAL BUSINESS RATING» NBR підвів підсумок загальнодержавного фінансово-економічного аналізу діяльності суб'єктів підприємницької діяльності України, за результатами якого компанія Залізничавтоматика ...

далi »

31.07.2017

ERROR

далi »
04.05.2017

27 квітня 2017 року у м. Харкові Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Центр підтримки бізнесу в Харкові провели презентацію «Можливості для розвитку МСБ від ЄБРР». Метою зустрічі було ознайомлення представників малих та середніх ...

далi »
Довідка про компанію RWA заснована в 1994 році і сьогодні є провідною інжинірингової компаній України в області автоматизації систем управління рухом поїздів. Діяльність RWA - виконання повного комплексу робіт і послуг при впровадженні ... далi »