Матеріали для ЗМІ   

Довідка про компанію

RWA заснована в 1999 році і сьогодні є провідною інжинірингової компаній України в області автоматизації систем управління рухом поїздів.

Діяльність RWA – виконання повного комплексу робіт і послуг при впровадженні сучасних систем автоматики і телемеханіки для магістрального і промислового залізничного транспорту та метрополітену.

Підрозділи компанії здійснюють науково-дослідні та інженерно-вишукувальні роботи, проектно-конструкторські розробки, комплексні постачання спеціального обладнання та технічних засобів, а також комплекс монтажних і пусконалагоджувальних робіт, гарантійне та сервісне обслуговування систем.

Кількість працівників: 90

Факт-лист RWA

Підприємство «Залізничавтоматика», власник торгової марки RWA, засноване в 1999 році. Основу колективу компанії склали провідні фахівці Української державної академії залізничного транспорту, які розробили та впровадили на Південно-Західною залізницею дороги першої мікропроцесорні системи керування рухом поїздів.

  • Компанія розробляє і серійно виготовляє сучасні системи електричної централізації, засновані на інноваційних технічних і технологічних рішеннях, в тому числі – мікропроцесорної техніки. Всі системи МПЦ виробництва RWA виконані на базі уніфікованих, що серійно випускаються промислових ЕОМ, обладнання фірми Schneider Electric, які мають європейські сертифікати якості та сертифікати відповідності системи УкрСЕПРО.
  • Вперше в Україні система мікропроцесорної централізації метрополітену, розроблена фахівцями RWA за замовленням КП «Київський метрополітен», була сертифікована відповідно до вимог ГОСТ 12.2.007.0-75.
  • Пріоритетною для компанії є політика в області якості. Розроблено та впроваджено систему менеджменту якості, спрямована на ефективне управління процесами на всіх етапах діяльності компанії відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9000 та національних стандартів України серії ДСТУ ISO 9000. Відповідність системи менеджменту якості RWA підтверджено сертифікатом ISO 9001:2008.
  • RWA є єдиною компанією в Україні, яка має практичний досвід реконструкції діючих станцій метрополітену. Налагоджені технології монтажних, налагоджувальних і пускових робіт дозволяють RWA виконувати реконструкцію, не порушуючи технологічний режим роботи метрополітену.
  • RWA реалізує комплексні проекти на території України та ЄС. Представництва RWA розташовані в Україні (м.Харків та м. Київ).
  • За час діяльності компанією виконані більше 100 комплексних проектів автоматизації об’єктів промислового залізничного транспорту, більше 30 – магістрального. Модернізовані 4 станції метрополітену – діючі і знову будуються – у Харкові та Києві.
  • Стратегічні цілі компанії – збереження лідируючих позицій на українському ринку і нарощування присутності на зарубіжних ринках автоматизації об’єктів залізничного транспорту і метрополітену.
  • Ключові замовники RWA – найбільші вітчизняні і зарубіжні підприємства. Серед них: ДАЗТУ «Укрзалізниця» (Донецька, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці), АТ НК «Казакстан темiр жоли», КП «Київський метрополітен», КП «Харківський метрополітен», ВАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь», ВАТ «Металургійний завод «Дніпросталь», ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат «Азовсталь», ВАТ «Дніпропетровський металургійний комбінат ім.Ф.Е.Дзержинського».
назад