Головна / Про компанію / Політика в області якості

Політика в області якості є пріоритетним елементом загальної політики компанії.У RWA розроблена і впроваджена система менеджменту якості, яка спрямована на ефективне управління процесами на всіх етапах діяльності компанії відповідно до вимог міжнародних стандартів серії ISO 9000 і національних стандартів України серії ДСТУ ISO 9000.

Головна мета компанії в області якості – забезпечення високої якості продукції, виконуваних робіт і послуг в галузі розробки, проектування, виробництва, монтажних і пуско-налагоджувальних робіт, гарантійного обслуговування систем управління рухом поїздів на магістральному, промисловому залізничному транспорті та метрополітені, з урахуванням вимог і очікувань замовників. Відповідність системи менеджменту якості RWA міжнародним стандартам підтверджено сертифікатом ISO 9001:2015.

Особливу увагу компанія приділяє технічного супроводу пристроїв і систем протягом усього періоду експлуатації, виконання своїх гарантійних і сервісних зобов’язань.Всі системи виробництва RWA виконані на базі уніфікованих, серійно випускаються промислових ЕОМ, обладнання фірми Schneider Electric, які мають європейські сертифікати якості та сертифікати відповідності системи УкрСЕПРО. Це дозволяє замовнику отримувати постійну технічну та консультаційну підтримку, яку надає виробник обладнання кінцевим споживачам.

Співпраця із замовником RWA вибудовує на основі повної прозорості: по завершенні проекту передається комплект технічної документації на апаратну частину, програмне забезпечення, персонал проходить підготовку в навчальному центрі RWA. Це дозволяє співробітникам компанії-замовника, у разі настання форс-мажорних обставин, самостійно експлуатувати систему, без підтримки розробників.