Підприємство «Залізничавтоматика®», власник торгової марки RWA®, веде свою історію з 1999 року. Основу колективу компанії склали провідні фахівці Української державної академії залізничного транспорту (до 1993 року – ХІІТ), які розробили та впровадили на Південно-Західній залізниці перші мікропроцесорні системи управління рухом поїздів. Науково-технічні розробки мікропроцесорних систем були продовжені у створеному в 1997 році Центрі Стандартизації та Метрології Автоматизованих Систем Управління та Умов Процесу Перевезень на Залізничному Транспорті (ЦСМ АСУ УПП ЗТ) і в утвореному в 1999 році ТОВ «НПП «Залізничавтоматика».

З 1999 року ТОВ «НВП «Залізничавтоматика» – підприємство, яке здійснює інженерно-вишукувальні та проектно-конструкторські розробки систем автоматики і телемеханіки для магістрального, промислового залізничного транспорту та метрополітену. Паралельно підприємство виконувало монтаж і пусконалагоджувальні роботи, а також комплектацію і постачання спеціального обладнання. До 2006 року портфель замовлень компанії в різних країнах був збільшений настільки, що виникла необхідність у поділі напрямків діяльності. Було створено ТОВ «НВО «Залізничавтоматика», яке було виробничим об’єднанням, що спеціалізується на виконанні комплексних робіт.

У 2010 році зареєстрована торгова марка RWA® та Railwayautomatic® , яка є власністю ТОВ «НВО «Залізничавтоматика». На сьогоднішній день RWA® – професійна інжинірингова компанія, що забезпечує комплекс робіт і послуг при впровадженні систем автоматики і телемеханіки для рейкового транспорту:

  • розробку;
  • проектування;
  • виробництво;
  • монтаж і пусконалагоджувальні роботи;
  • технічний супровід систем на всьому протязі життєвого циклу об’єкта.