Головна / Рішення / Магістральний залізничний транспорт / Система гарантованого електроживлення для залізничних станцій

Система гарантованого електроживлення для залізничних станцій   

Стійка електроживлення призначена для забезпечення безперебійного живлення МПЦ і схем управління стрілочними електроприводами.

В якості систем гарантованого харчування для МПЦ використовується обладнання компанії Benning серії ENERTRONIC I.

Завдяки використанню новітніх технологій випрямляч і інвертор нової серії ДБЖ ENERTRONIC I побудовані на IGBT транзисторах, що робить джерело дуже надійним і дуже економічним. При використанні нової технології вдається досягти значень КМ по входу ≥0,99, а КНС по входу <5% без додаткових фільтрів.

Комбінація 16-ти бітного мікропроцесора та останніх розробок в електротехніці відповідає за роботу і моніторинг всіх систем випрямляча, інвертора і статичного байпаса з найвищою надійністю.

Виключні характеристики інверторів цієї серії забезпечують мінімальний діапазон динамічного відхилення напруги навіть у разі зміни навантаження від 0 до 100%. У інвертор вбудовані статичний і ручний байпаси.

Система електроживлення гарантує автономну роботу пристроїв СЦБ протягом 1 години.

У стандартну комплектацію стійки електроживлення входять інтерфейси RS232 і RS485, кожен з підтримкою протоколу MODBus, a так само програмований у відповідність з вихідною потужністю аналоговий вихід, що дозволяє здійснювати віддалений контроль за роботою системи електроживлення.

назад