Головна / Проекти / КП «Харківський метрополітен» / Холодногірсько-Заводська лінія

Холодногірсько-Заводська лінія   

Мікропроцесорна централізація стрілок і сигналів, автоматизована система управління роботою станції «Холодна гора». Загальна кількість стрілок – 6.Робочий проект, монтаж, введення в експлуатацію.

Мікропроцесорна централізація стрілок і сигналів, автоматизована система управління роботою станції «Проспект Гагаріна». Загальна кількість стрілок – 3.Робочий проект.

Капітальний ремонт приладів інтервального регулювання і забезпечення безпеки руху поїздів ділянку від станції «Південний вокзал» до станції «Радянська». Довжина ділянки – 1,921 км.Робочий проект.

Капітальний ремонт приладів інтервального регулювання і забезпечення безпеки руху поїздів від станції «Спортивна» до станції «Завод ім.Малишева». Довжина ділянки – 2,273 км.Робочий проект.

Автоматизована система управління роботою станції «Південний вокзал». Робочий проект.

Переоснащення автоматизованої системи управління технологічним обладнанням станції «Південний вокзал» (робочий проект і виконання БМР і ПНР).

Автоматизована система управління роботою станції «Південний вокзал» побудована на базі розподіленої мережі мікропроцесорних контролерів і призначена для забезпечення централізованого контролю та оперативного управління роботою інженерно-технічних і додаткових пристроїв, а також пристроїв освітлення станції та прилеглих до неї перегонів.

Також система забезпечує автоматичну реєстрацію сигналів телесигналізації і телекерування команд, протоколювання дій оператора і подій для подальшого аналізу.

назад