Головна / Прес-центр / Події / Візит делегації з Республіки Узбекистан

Візит делегації з Республіки Узбекистан   

20-23 лютого 2012 року компанію RWA відвідала делегація з Узбекистану. Метою візиту узбецьких колег стало всебічне вивчення розробок та досвіду впровадження компанією RWA систем управління рухом поїздів метрополітену і залізничного транспорту.

До складу делегації увійшли як представники служб СЦБ замовників – промислових підприємств і залізниць Узбекистану, так і представники компаній – партнерів RWA в республіці – СП ВАТ «Узелектроаппарат Електрощит» і Schneider Electric.У ході візиту відбулося відвідування об’єктів RWA і огляд діючих МПЦ на залізничних станціях і метрополітені, презентація проектних рішень компанії в області автоматизації систем управління рухом поїздів. Особливу увагу представники служб СЦБ замовників приділили принципам і підходам RWA до побудови систем, змісту і наповненню проектної документації.Узбецькі колеги по достоїнству оцінили сучасні системи електричної централізації виробництва RWA, інноваційні проектні рішення компанії та її досвід у модернізації діючих та будівництва нових систем автоматики і телемеханіки.

Представниками делегації було складено офіційний протокол візиту, в якому відзначалася зацікавленість узбецької сторони в продовження діалогу, а також впевненість у доцільності впровадження систем виробництва

назад