Головна / Прес-центр / Події / Компанія RWA взяла участь у Техніко-економічній раді Управління Московського метрополітену

Компанія RWA взяла участь у Техніко-економічній раді Управління Московського метрополітену   

У Московському метрополітені відбувся Техніко-економічна рада за участю представників метрополітену і компаній-виробників обладнання для транспортної галузі. Українські розробники систем управління рухом поїздів були представлені компаній RWA.

Основною темою зустрічі стало інтервальне регулювання руху поїздів. Свої досягнення в цій області представили найбільші іноземні і російські виробники обладнання – корпорації Siemens, Hyundai, Bombardier, ВАТ «НДІ ТМ», ФГУП «НДВП», ЗАТ «МИР», ТОВ «Децима».

Єдиним українським підприємством, яке презентувало свої технологічні рішення у сфері впровадження систем інтервального регулювання, стала компанія RWA.

З доповіддю про розробки RWA на нараді виступив заступник директора компанії Андрій Гуменний. Представивши досвід компанії по впровадженню мікропроцесорних систем у Київському та Харківському метрополітені, Андрій Гуменний особливо підкреслив ряд гострих питань, які ставить експлуатація такого високотехнологічного продукту перед замовником. Мова йде про економічну та інформаційної безпеки систем, у тому числі – про захист систем від зовнішніх вторгнень, інсайдерських атак, людського фактора.

Підсумком Техніко-економічної ради стало рішення про створення робочої групи з підготовки технічного завдання на модернізацію Московського метрополітену.

назад