Головна / Прес-центр / Події / Компанія RWA взяла участь у нараді керівників Служб сигналізації та зв’язку метрополітенів країн СНД

Компанія RWA взяла участь у нараді керівників Служб сигналізації та зв’язку метрополітенів країн СНД   

5-6 вересня 2012 у Києві відбулася нарада керівників та фахівців Служб сигналізації та зв’язку метрополітенів країн СНД в рамках Міжнародної Асоціації «Метро».

Чергова щорічна нарада Асоціації «Метро» в 2012 році відбулася в Києві, і була присвячена діагностиці та аналізу роботи пристроїв автоматики метрополітенів. Представники Служб сигналізації та зв’язку 11 метрополітенів СНД з України, Росії, Білорусі, Казахстану та Грузії відвідали станції столичного метро та електродепо, ознайомилися з діючими системами сигналізації і методами управління ними.

Традиційно, у нараді брали участь провідні українські та російські компанії-виробники систем автоматики і зв’язку для метрополітенів. Серед них – компанія RWA, силами якої були оснащені мікропроцесорними системами управління шість станцій Київського метрополітену, одна з них – станція «Виставковий центр» Куренівсько-Червоноармійської лінії. Саме тому в секції наради «Досвід впровадження мікропроцесорних систем в метрополітенах» в якості основних доповідачів виступили представники RWA: Дмитро Кузьменко, генеральний директор компанії і Андрій Пилипенко, головний інженер проектів RWA.

В ході дводенного симпозіуму фахівці метрополітенів обмінялися досвідом управління і експлуатації систем сигналізації й зв’язку в своїх містах, особливо підкресливши необхідність дотримуватися технологічних стандартів, які б дозволили системам сигналізації та зв’язку стати максимально «відкритими» і доступними для користувачів, дозволили б експлуатаційним службам метрополітенів самостійно їх діагностувати і розвивати. Необхідні технологічні стандарти учасники наради розглянули на прикладі рішень, які були реалізовані RWA в Київському та Харківському метрополітенах.

назад