Головна / Прес-центр / Події / Презентація продуктів кампанії RWA слухачам курсів підвищення кваліфікації при УкрДАЗТ

Презентація продуктів кампанії RWA слухачам курсів підвищення кваліфікації при УкрДАЗТ   

У рамках курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів при УкрДАЗТ фахівці RWA і компанії Schneider Electric ознайомили слухачів з новітніми розробками в мікропроцесорних системах управління рухом поїздів.

Чергова сесія навчально-практичної підготовки слухачів Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів при Українській державній академії залізничного транспорту відбулася в центральному офісі компанії RWA.

Керівники та спеціалісти служб автоматики «Укрзалізниці», що проходять курс підвищення кваліфікації, були ознайомлені з новітніми розробками компанії в області мікропроцесорних систем управління рухом магістрального і промислового залізничного транспорту. Особливий інтерес гостей викликала презентація проектних рішень RWA, які вже реалізовані на залізничному транспорті України та країн СНД.

У рамках заходу також відбулася презентація компанією Schneider Electric в області інформаційних мереж: гостям були представлені нові мережеві модулі для лінійки контролерів Quantum і М340, а також оновлення для Vijeo Citect – програмного забезпечення для побудови інтегрованих систем диспетчерського управління та збору даних (SCADA) в промислових системах автоматизації.

назад