Головна / Прес-центр / Новини / Семінар “Рішення для промислової автоматизації та управління виробництвом”, Харків, 10 листопада

Семінар “Рішення для промислової автоматизації та управління виробництвом”, Харків, 10 листопада   

Компанія Schneider Electric, світовий експерт в управлінні енергією та автоматизації, та компанія Wonderware – світовий лідер ринку програмних рішень для управління операціями в режимі реального часу, запропонували взяти участь у спільно організованому семінарі з автоматизації – “Рішення для промислової автоматизації та управління виробництвом”, який відбувся 10 листопада у м. Харкові.

У рамках семінару фахівці компаній Schneider Electric та Wonderware запропонували свої рішення у галузі побудови комплексних систем АСУ ТП від управління та контролю виконавчих механізмів до управління підприємства в цілому. Комплексне рішення дозволяє створити вертикаль автоматизації підприємства з набором всього функціоналу, необхідного для його діяльності:

  • Системи АСУ ТП (PLC/SCADA) – для керування технологічними операціями;
  • MES-системи – управління виробничими процесами (клас систем управління рівня цеху);
  • ERP-системи – для планування ресурсів підприємства (стратегія інтеграції виробництва та операцій, управління трудовими ресурсами, фінансового менеджменту та управління активами);
  • OLAP-системи – для аналітичної обробки реального часу сумарної (агрегованої) інформації з урахуванням великих масивів даних, структурованих за багатовимірним принципом.

Таким чином, на обладнанні та програмному забезпеченні компаній Schneider Electric та Wonderware можуть впроваджуватись комплексні рішення для промисловості, транспорту та підприємств сфери обслуговування, які успішно реалізуються компанією Railwayautomatic.

У роботі семінару взяли активну участь головний інженер проекту Пилипенко О.М. та начальник відділу проектування Ренкової Є.В.

назад