Головна / Прес-центр / Новини / Фахівці RWA пройшли курс підготовки в навчальному центрі Frauscher Sensortechnik GmbH

Фахівці RWA пройшли курс підготовки в навчальному центрі Frauscher Sensortechnik GmbH   

В рамках співпраці компанії RWA і провідного австрійського виробника компонентів систем рахунку осей – Frauscher Sensortechnik GmbH, фахівці RWA пройшли курс кваліфікаційної підготовки у навчальному центрі Frauscher (Санкт-Маріенкірхен, Австрія).

Спільними планами компаній передбачається застосування обладнання Frauscher в системах мікропроцесорної централізації виробництва RWA.

Для підготовки персоналу до роботи з компонентами систем рахунку осей австрійського виробника, отримання знань про основи їх функціонування та експлуатації, четверо провідних фахівців RWA пройшли спеціалізований курс в навчальному центрі головного офісу Frauscher в Австрії.

У ході комплексної програми ними були освоєні необхідні навички щодо самостійного планування, проектування, експлуатації та обслуговування системи рахунку осей ACS2000 виробництва Frauscher Sensortechnik.

По завершенню курсу навчання фахівцям компанії вручені сертифікати, що підтверджують право монтування, введення в експлуатацію, технічного обслуговування, тестування і проектування системи рахунку осей ACS2000 виробництва Frauscher.

Навчальний центр Frauscher (Санкт-Маріенкірхен, Австрія)

назад