Головна / Прес-центр / Новини / Запрошуємо відвідати стенд RWA на виставці «ЕлектроТранс 2012»

Запрошуємо відвідати стенд RWA на виставці «ЕлектроТранс 2012»   

RWA візьме участь в 2-ій міжнародній спеціалізованій виставці «ЕлектроТранс 2012», яка пройде 14 – 16 травня в Москві, ВВЦ.

Вже другий рік виставка «ЕлектроТранс 2012» збирає керівників і фахівців підприємств міського громадського транспорту, постачальників рухомого составу, продукції і послуг для електротранспорту з Росії та країн ближнього зарубіжжя.

Компанією RWA на виставці будуть представлені інформаційні технології та телекомунікаційне обладнання в області автоматизації систем управління рухом поїздів метрополітену і залізничного транспорту.

Фахівці RWA нададуть докладну інформацію про технології впровадження комплексних автоматизованих систем управління рухом, поділяться власним досвідом реалізації подібних проектів в Росії, Україні та країнах СНД. Одна з них – система мікропроцесорної централізації станцій метрополітенів. На сьогоднішній день подібна система МПЦ, побудована на базі сучасної мікропроцесорної техніки, не має аналогів на території СНД.

Особливу увагу буде приділено презентації інноваційних систем централізації, які компанія розробляє і серійно випускає відповідно до технічних умов і сучасними вимогами до експлуатації залізниць і метрополітену.

Дорогі друзі, запрошуємо відвідати наш стенд і задати ваші запитання провідним фахівцям компанії.

назад