Головна / Прес-центр / Новини / Компанією RWA модернізована система управління рухом залізничного транспорту Михайлівського ГЗК

Компанією RWA модернізована система управління рухом залізничного транспорту Михайлівського ГЗК   

Компанією RWA змонтована і запущена в експлуатацію система мікропроцесорної централізації на станції Східна ВАТ «Михайлівський ГЗК», Росія.

Компанією RWA завершено проект модернізації системи управління рухом промислового залізничного транспорту ст. Східна Михайлівського ГЗК в Курській області, Російська Федерація.

Підприємством виконана проектна документація, поставка обладнання, будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи. У систему МПЦ станції Східна включені 53 стрілки і 57 світлофорів. Контроль за пересуванням рухомих одиниць на станції здійснюється із застосуванням апаратури рахунку осей.Михайлівський гірничо-збагачувальний комбінат – другий за величиною комплекс з видобутку і збагачення залізної руди в Росії. Обсяг продукції комбінату складає 18% виробництва залізорудного концентрату і аглоруди, ГЗК володіє найбільшими розвіданими і передбачуваними запасами руди в Росії (за даними «Рудпрома»).

Для підприємства подібного масштабу найбільш важливим завданням є підвищення рівня керованості виробничих процесів, зокрема – поліпшення умов пропуску поїздів і транспортних засобів. Оснащення станції комбінату сучасної мікропроцесорної системою управління рухом залізничного транспорту забезпечує високий рівень безпеки та запобігання виникнення інцидентів і позаштатних ситуацій.

На сьогоднішній день закінчено період дослідної експлуатації та система мікропроцесорної централізації станції Східна запущена в постійну експлуатацію.

назад