Головна / Без рубрики / ТОВ «НВП «Залізничавтоматика» внесена до Національного реєстру «Надійних та інвестіційно привабливих підприємств України»

ТОВ «НВП «Залізничавтоматика» внесена до Національного реєстру «Надійних та інвестіційно привабливих підприємств України»   

За результатами аналітики  «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру» компанія ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗАЛІЗНИЧАВТОМАТИКА»внесена до Національного реєстру “Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України”. Згідно реєстру, Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва, компанію рекомендовано до відзнаки в рамках програми «1000 кращих підприємств України» на статус «Компанія року 2018».

Відзнака  «Компанія року» підтверджує, що підприємство являється надійним партнером, престижним роботодавцем, пропонує якісні послуги, а також є перспективним для співробітництва та інвестування.

До відзнаки, в рамках номінації, подаються пріоритетні підприємства галузі за вагомий внесок у розвиток регіону та відмінну динаміку, або підприємства соціально важливого значення.

Результати аналітики, відмітка про рекомендацію компанії до співпраці та внесення в реєстр Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України знаходиться на відкритому порталі Аналітичного центру www.ukr-centr.com.ua з правом вільного використання.

Експертний аналіз проводиться щорічно,серед всіх підприємств України з урахуванням галузі, регіону та показників, що характеризують надійність, інвестиційну привабливість та ефективність роботи підприємства з метою реалізації інвестиційних проектів, а також відзнаки кращих національних товаровиробників, лідерів галузі та інших перевірених компаній.

Організаційна коміcія «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру» (м. Київ) привітала  всіх робітників  ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗАЛІЗНИЧАВТОМАТИКА» з поданням підприємства до нагороди «Компанія року».

назад