Головна / Прес-центр / Новини / В Українській державній академії залізничного транспорту відкрито новий навчальний центр

В Українській державній академії залізничного транспорту відкрито новий навчальний центр   

Напередодні 1 вересня в Українській державній академії залізничного транспорту місто Харків відкрився навчальний центр, обладнаний зразками техніки виробництва ТОВ «НВП «Желдоравтоматика».

У новому навчальному центрі розташувалися вісім демонстраційних АРМ електромеханіка ЕЦ мікропроцесорної централізації та макет гіркової автоматичної централізації. В епоху швидкостей та комп’ютеризації такі подарунки зобов’язують підвищувати рівень підготовки студентів, тому навчальна база академії йде в ногу з виробничим процесом, а часом і випереджає його на кілька кроків уперед.

«В свій час, 1996 року, я навчався у цьому закладі, і мені добре відомі ті труднощі, з якими стикаються студенти, намагаючись освоїти роботу пристроїв СЦБ та зв’язку. Тому відтепер нехай навчаються майстерності не лише з підручників, а й на практиці», – сказав директор ТОВ «НВП «Желдоравтоматика» Дмитро Кузьменко.

назад