Головна / Прес-центр / Події / Презентація технічних рішень RWA пройшла в Узбекистані

Презентація технічних рішень RWA пройшла в Узбекистані   

У Ташкенті проведена презентація технічних рішень компанії RWA для представників служб СЦБ залізниць і промислових підприємств Узбекистану.

У грудні 2011 року компанією RWA спільно з узбецькими партнерами та представництвом Schneider Electric проведена презентація сучасних розробок в області мікропроцесорних систем управління рухом поїздів залізничного транспорту.

Технологічні рішення RWA були представлені виконавчим директором компанії Зінаїдою Андріївною Рибалко, яка приділила особливу увагу практичному досвіду RWA з реалізації інноваційних рішень на об’єктах залізничного транспорту в Україні та Росії. На запитання слухачів про роботу систем забезпечення безпеки руху поїздів, технічних вимогах і характеристиках відповів заступник директора компанії Андрій Гуменний.

Директор представництва Schneider Electric в Узбекистані Дмитро Гула присвятив свій виступ спільним рішенням компаній-партнерів – Schneider Electric і RWA в області виробництва пристроїв СЦБ.

Аудиторію слухачів склали керівники служб СЦБ залізниць і промислових підприємств Республіки Узбекистан.

Живий інтерес технічних фахівців викликала можливість виробництва сучасних пристроїв СЦБ безпосередньо в Узбекистані, із залученням узбецьких компаній.

назад