Головна / Прес-центр / Новини / Нові напрямки діяльності RWA щодо поліпшення якості обслуговування пасажирів громадського транспорту (метрополітену)

Нові напрямки діяльності RWA щодо поліпшення якості обслуговування пасажирів громадського транспорту (метрополітену)   

Компанія Railwayautomatic уважно ставиться до потреб громадян України в поліпшенні якості обслуговування пасажирів громадського транспорту. Завдяки аналізу побажань пасажирів нашим підприємством розроблено та запропоновано до використання в метрополітенах України «Система Інформування Пасажирів про Рух Потягів» (СІП ДП), яка є аналогом систем, використовуваних в метрополітенах країн Євросоюзу. Система Інформування Пасажирів про Рух Потягів реалізує функцію надання пасажирам актуальної інформації про рух поїздів по станціях метрополітену з можливістю додаткового інформування при змінах руху поїздів, ремонтних роботах на станції або виникненні позаштатних ситуацій. Пропонується використовувати два типи інформаційних табло:

Станційні табло – для платформ станцій, містить інформацію про найближчих поїздах на станцію, стрілочний годинник і поле для відображення додаткової інформації.

Табло рус.

Зальні табло – для залів і вестибюлів станцій, містить інформацію про найближчих поїздах на станцію

Табло 2 рус.

Станційне інформаційне табло відображає на платформах станцій метрополітену:

  • Час, за допомогою стрілочних годин;
  • Додаткову інформацію про технічний стан колій станції (робоче, обслуговування, аварія);
  • Інформацію про найближчих трьох потягах на станцію (номер лінії, назва кінцевої станції потяги або інформацію про проходженні без зупинки, час до відправлення поїзда зі станції).

Інформаційне табло має хорошу читаність відображається при різних кутах огляду. Табло має вбудований датчик, змінює яскравість світіння табло в залежності від рівня зовнішньої освітленості. При виникненні позаштатних ситуацій табло продовжує працювати в автономному режимі.

Зальне інформаційне табло відображає в залах і вестибюлях станцій метрополітену інформацію про найближчих трьох потягах на станцію по шляхах слідування (номер лінії, назва кінцевої станції потяги або інформацію про проходженні без зупинки, час до відправлення поїзда зі станції).

назад