Головна / Прес-центр / Новини / Ведуться роботи з капітального ремонту систем телемеханіки в метрополітені Харкова

Ведуться роботи з капітального ремонту систем телемеханіки в метрополітені Харкова   

Компанія RWA приступила до робіт з капітального ремонту систем телемеханіки восьми станцій Салтівської лінії КП «Харківський метрополітен».

У 2013 році продовжено співпрацю RWA з КП «Харківський метрополітен» з технічної модернізації пристроїв метрополітену. До цього часу обладнанням та програмними комплексами виробництва RWA оснащені 5 станцій Олексіївської і Холодногірсько-Заводській ліній підземки.

У лютому 2013 року фахівці компанії приступили до реалізації чергового етапу робіт – капітального ремонту систем телемеханіки восьми станцій Салтівської лінії метро – від станції «Університет» до «Героїв Праці».

Реконструкції підлягають системи, які забезпечують роботу інженерних мереж – вентиляції, водопостачання, електропостачання. Завданням компанії є створення автоматизованої системи управління технологічним обладнанням станцій, яка дозволить здійснювати ефективний контроль та збір інформації з відображенням на робочому місці диспетчера.

В результаті модернізації буде забезпечений централізований контроль і оперативне управління роботою інженерно-технічних пристроїв метрополітену.

 

назад