Головна / Прес-центр / Новини / Системами МПЦ виробництва RWA обладнана чергова станція Київського метрополітену – «Теремки»

Системами МПЦ виробництва RWA обладнана чергова станція Київського метрополітену – «Теремки»   

Компанією RWA поставлена і запущена в експлуатацію система мікропроцесорної централізації на станції «Теремки» Куренівсько-Червоноармійської лінії Київського метрополітену.

Компанія RWA взяла участь у будівництві чергової станції метро в Києві. «Теремки» стала 52-ій станцією Київського метрополітену та 9-ою станцією київської підземки, на якій встановлені системи виробництва RWA.

Фахівцями компанії була розроблена робоча документація та програмне забезпечення для автоматизованої системи управління станцією, виконана поставка обладнання: контролерне та мережеве обладнання, автоматизоване робоче місце чергового по станції (основне і резервне) і автоматизоване робоче місце електромеханіка, проведені монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Незважаючи на те, що був виконаний значний обсяг робіт – пропускна спроможність станції «Теремки» – 40 пар потягів на годину і 34 тисячі пасажирів на годину, всі роботи були проведені в найкоротші терміни. Реалізація подібних проектів для компанії є вже стандартом RWA, завдяки відпрацьованій технології виконання робіт, контролю якості на кожному етапі, постійному взаємодії з персоналом експлуатаційних служб метрополітену.Офіційна церемонія відкриття станції відбулося 6 листопада 2013 року.

назад