Головна / Прес-центр / Новини / Системами МПЦ виробництва RWA обладнана чергова станція Київського метрополітену – «Іподром»

Системами МПЦ виробництва RWA обладнана чергова станція Київського метрополітену – «Іподром»   

Компанією RWA поставлена, змонтована і запущена в експлуатацію система мікропроцесорної централізації на станції «Іподром» Куренівсько-Червоноармійської лінії Київського метрополітену.

Компанія RWA взяла участь у будівництві чергової станції метро в Києві. «Іподром» стала 51-ої станції Київського метрополітену і 8-ий станцією київської підземки, на якій встановлені системи виробництва RWA.

Фахівцями RWA були поставлені і запущені в експлуатацію мікропроцесорні системи, що забезпечують керування рухом поїздів: мікропроцесорна централізація, два автоматичних робочих місця чергових по станції і робоче місце електромеханіка.

Будівництво станції «Іподром» проходило в рекордні терміни – Генеральний підрядник ВАТ «Київметробуд» почав будівництво восени 2011 року, а вже 20 жовтня 2012 року «Іподром» прийняв перший поїзд. Метробудівці працювали в цілодобовому режимі без вихідних днів на всій ділянці. Відповідно і постачальники обладнання підтримали заданий темп. Зокрема, RWA, завдяки відпрацьованим процедурам запуску систем управління і налагодженому серійного виробництва обладнання, провела всі монтажні та пусконалагоджувальні роботи менш ніж за два місяці.

Офіційна церемонія відкриття станції відбулася 25 жовтня 2012 року.

Станція «Іподром» Куренівсько-Червоноармійської лінії Київського метрополітену

  

назад