Головна / Прес-центр / Новини / RWA виконала комплексний проект автоматизації нової станції київського метро – «Виставковий центр»

RWA виконала комплексний проект автоматизації нової станції київського метро – «Виставковий центр»   

Компанією RWA поставлена, змонтована і запущена в експлуатацію систему мікропроцесорної централізації на станції «Виставковий центр» Куренівсько-Червоноармійської лінії Київського метрополітену.

RWA взяла участь в будівництві ювілейної 50-тій станції Київського метрополітену «Виставковий центр». Підприємством були поставлені і запущені в експлуатацію ряд мікропроцесорних систем, що забезпечують керування рухом поїздів метрополітену: мікропроцесорна централізація, автоматичні робочі місця чергових по станції та електромеханіка.

Будівництво станції проходило в стислі терміни, за один рік побудована пускова ділянка  станція «Васильківська» – станція «Виставковий центр», що не має прецедентів в історії вітчизняного метробудування. У зв’язку з цим Київським метрополітеном пред’являлися високі вимоги до всіх підрядним організаціям, зокрема – перед RWA була поставлена ??задача виконати повний комплекс монтажних і пуско-налагоджувальних робіт в термін менше ніж півтора місяці.З настільки складним завданням компанії вдалося успішно впоратися завдяки відпрацьованій технології реалізації подібних проектів, діючій системі менеджменту якості, налагодженому серійного виробництва шаф на базі мікропроцесорної техніки, а також багаторічному виробничого досвіду. «Виставковий центр» став шостою станцією київського метро, ??на якій реалізовані рішення RWA.Всі монтажні, пускові та налагоджувальні роботи компанією виконані у встановлений термін і на високому технічному рівні.Офіційна церемонія відкриття станції відбулася 27 грудня 2011 року.

назад