Головна / Прес-центр / Новини / Енергетична складова RWA

Енергетична складова RWA   

В четвертому кварталі 2018 року компанія RWA виконала будівельно-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи по об’єкту “Технічне переоснащення телемеханічного “Харківського енергодиспетчерського кола” Харківської дистанції електропостачання (ЕЧ-2) Південної залізниці” та підготувало до введення в експлуатацію важливий об’єкт структурного підрозділу «Служба електропостачання» Регіональної Філії Південна залізниця АТ «Укрзалызниця».

В рамках реалізації проекту було виконано телемеханізацію центрального енергодиспетчерського пункту Харків та телемеханізацію контрольних пунктів тягових підстанцій та пунктів секціонування контактної мережі об’єктів: ст. Харків-Пасажирський, ст. Харків-Балашовський, ст. Харків-Сортувальний, та дільниць: Харків – Золочів, Харків – Люботин, Харків – Лосеве (загалом 15 контрольних пунктів).

При виконанні цих робіт було виконано ремонт центрального енергодиспетчерського пункту Харків, для чого було створено додаткове (альтернативне) робоче місце енергодиспетчера, проведено демонтаж застарілого обладнання керування і контролю та змонтовано нове сучасне мікропроцесорне обладнання. Індикація стану контролюємих об’єктів виведена на відеостіну.

На контрольних пунктах було виконано заміну обладнання телемеханіки на сучасну елементну базу.

Роботи по підготовці об’єкту до введення в експлуатацію були завершені налагодженням системи в цілому та поверненням енергодиспетчера на оновлене робоче місце.

Дана робота виконувалась по проектній документації, що була розроблена компанією RWA в 2017 році.

назад