Головна / Прес-центр / Новини / Установчі збори засновників Кластеру ІАМ

Установчі збори засновників Кластеру ІАМ   

30 вересня 2020 року, відбулася визначна подія: наданий старт новому проекту, який має назву «Харківський кластер «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» (скорочено – Кластер ІАМ).

Створення в Харківському регіоні промислового кластеру здійснюється з ініціативи низки організацій та установ міста та у відповідності до підписаного Меморандуму про співпрацю між Асоціацією підприємств промислової автоматизації України (АППАУ) та Харківською міською радою.

Компанія RWA прийняла безпосередню участь в заходах для цього старту.

Установчі збори кластеру ІАМ відбулися у приміщенні Малої зали Харківської міської ради – серці міста Харкова, де лише тиждень назад відбулося засідання по проекту «Українська Кремнієва долина».

Затверджений Статут, сформовані органи управління Кластером ІАМ, обраний Генеральний директор та розпочато процес реєстрації громадської спілки.

Сподіваємось що запуск  промислового кластеру ІАМ сприятиме укріпленню  іміджу   міста  Харкова, як міста де органічно поєднується наука та виробництво. Завдяки поєднанню наших зусиль створюється можливість реалізації найамбітніших проектів для міста та області, розширення напрямів діяльності по створенню продуктів з високою доданою вартістю, відкриттю нових робочих місць.

Процес запушений.

Йдемо до мети разом!

назад